BEZPIECZEŃSTWO

Pewnie i komfortowo

W Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris oraz salonach Beauty Partner bezpieczeństwo i indywidualne podejście do klienta jest zawsze na pierwszym miejscu. Ważne jest dla nas abyście Państwo czuli się w naszych gabinetach pewnie i komfortowo.

Tylko odpowiednio dobrany i konsekwentnie realizowany program higieny, dezynfekcji i sterylizacji gwarantuje bezpieczeństwo wykonywanych usług i eliminuje ryzyko zakażenia.

BEZPIECZEŃSTWO

Pracujemy według opracowanych procedur

1 MYCIE I DEZYNFEKCJA RĄK
2 MYCIE I DEZYNFEKCJA NARZĘDZI
3 STERYLIZACJA NARZĘDZI
4 POLITYKA POSTĘPOWANIA Z ODPADAMI MEDYCZNYMI
5 JEDNORAZOWOŚĆ MATERIAŁÓW: PILNIKI DO PAZNOKCI, POLERKI, KAPTURKI ŚCIERNE

Przy zabiegach manicure/pedicure zapewniamy jednorazowe pilniki, polerki oraz jednorazowe nakładki ścierające do frezów wykorzystywane podczas wygładzania skóry stóp. Wszystkie narzędzia wielorazowe np. cążki, frezy do manicure/pedicure oraz pęsety do regulacji brwi, są zawsze poddawane procesowi sterylizacji w autoklawach parowych. Takie przygotowanie narzędzi gwarantuje ich sterylność. Podczas zabiegów stosujemy higieniczne rękawiczki jednorazowe. Nasi klienci korzystają z jednorazowej bielizny oraz jednorazowych kapci. Sprzęt na którym pracujemy posiada odpowiednie certyfikaty wymagane przez Unię Europejską.