Filozofia

Dbamy o wasze piękno

W Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris realizujemy własną filozofię holistycznego podejścia do klienta, dbając kompleksowo o urodę, zdrowie i wewnętrzną równowagę. 

Dzięki przełomowym rozwiązaniom oferujemy bogaty program zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało najwyższej jakośc, dostosowanych do różnorodnych potrzeb. 

 

Filozofia

Inspirujemy się

...najnowszymi osiągnieciami technologicznymi i naukowymi. Wszystkie zabiegi oparte są o bezpieczne i innowacyjne preparaty oraz najnowsze odkrycia współczesnej kosmetologii. Dzięki połączeniu z autorskimi technikami aplikacji oraz zaawansowanej technologii gwarantujemy programy pielęgnacyjne najwyższej jakości.

Kosmetyczny Instytut

to miejsce stworzone z myślą o klientach świadomych swoich potrzeb i pragnących pielęgnować swoje ciało pod okiem profesjonalistów. Kluczową rolę w naszych placówkach odgrywają kosmetolodzy i fizjoterapeuci, którzy poprzez staranny dobór odpowiednich zabiegów i pielęgnacji zapewniają najlepsze efekty. Lekarze dermatolodzy wykonują zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz dermatologii. Zabiegi manicure i pedicure oraz usługi fryzjerskie stanowią dopełnienie naszej oferty.

Wierzymy, że

wizyta w Kosmetycznym Instytucie będzie kojarzyć się z profesjonalną obsługą oraz przyjemnymi chwilami przywracającymi harmonię ciału i zmysłom.