…
Współpraca

Gabinety kosmetyczne

Jeżeli prowadzą Państwo własny gabinet kosmetyczny, zachęcamy do poszerzenia oferty zabiegowej i produktowej o markę Dr Irena Eris.

Program autorskich zabiegów Dr Irena Eris Beauty Care został stworzony na bazie preparatów Dr Irena Eris Prosystem Professional. Gwarantuje indywidualne podejście do różnorodnych potrzeb każdego rodzaju skóry.

 

W zabiegach na twarz i ciało wykorzystano trendy nowoczesnej kosmetologii, a ich skuteczność została poparta badaniami w Centrum Naukowo - Badawczym Dr Irena Eris. Kontynuacją kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała jest wyjątkowa linia kosmetyków detalicznych Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE. 

Zapewniamy:

• stałą opiekę Doradcy Marki Dr Irena Eris

• otwarte warsztaty szkoleniowe

• nowe propozycje zabiegów i kosmetyków

• promocje i konkursy

 

Aby zapoznać się z ofertą - zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego. Więcej informacji na beautycare.drirenaeris.com

Zostań partnerem biznesowym

Administratorem danych osobowych jest Dr Irena Eris SA, ul. Armii Krajowej 12, 05-500 Piaseczno, e-mail: Instytuty.Biuro@DrIrenaEris.com

  • 1. Podanie moich danych jest dobrowolne i jest warunkiem wysłania wiadomości elektronicznej do Administratora. Dane będą przetwarzane przez Administratora w następujących celach wysyłki wiadomości elektronicznej do Administratora, celach marketingowych, zwane dalej jako „prawnie uzasadniony interes Administratora danych osobowych”
  • 2. Dane będą przechowywane do czasu realizacji korespondencji, wycofania przeze mnie zgody na przetwarzanie danych osobowych, chyba, że prawo Unii lub prawo krajowe nakazują przechowywanie danych osobowych przez dłuższy okres.
  • 3. Przysługuje mi prawo do żądania dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia.
  • 4. Przysługuje mi prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora, określonego szczegółowo w pkt. 2, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • 5. Przysługuje mi także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych w celach marketingowych.
  • 6. W związku z tym, iż wyraziłem/am zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych mogę kontaktować się bezpośrednio z Inspektorem Danych Osobowych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych, pod adresem e-mail: iod@drirenaeris.com

* w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych proszę o zaznaczenie pustego pola krzyżykiem