ART OF LIFTING Liftingujące Serum Odmładzające na Okolice Oczu Dzień/Noc 850

ART OF LIFTING Liftingujące Serum Odmładzające na Okolice Oczu Dzień/Noc 850

Nowatorskie serum na okolice oczu dzięki podwójnej sile działania – przełomowej technologii zainspirowanej medycyną estetyczną i precyzyjnej formie aplikacji, zapewnia wielopoziomowe wypełnianie zmarszczek oraz natychmiastowy efekt liftingu delikatnej skóry wokół oczu.

Kosmetyki dostępne w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris oraz salonach Dr Irena Eris Beauty Partner.

Przejdź do sklepu on-line
  • Pojemność: 15 ml
  • Cena: 250 zł

Liftingujące serum na okolicę oczu na dzień i na noc

Unikalny kompleks PCL-Lift-Up, poza intensywnym działaniem odmładzającym, silnie stymuluje skórę do naturalnej regeneracji i zagęszczenia. Polikaprolakton, wypełniacz o udowodnionym naukowo i klinicznie, długofalowym działaniu anti-age, wyraźnie przywraca utraconą objętość i jednocześnie pobudza skórę do intensywnej produkcji kolagenu, co prowadzi do redukcji efektu tzw. „opadającej powieki”. Jednocześnie kompleks ten aktywuje dojrzewanie adipocytów przez co pobudza proces naturalnej syntezy podskórnej tkanki tłuszczowej, powodując lipofilling zmarszczek. Parametry skóry dodatkowo poprawia Śnieżna Alga, która stymulując kluczowe procesy młodości komórkowej, skutecznie pobudza fibroblast do syntezy włókien podporowych skóry. Stymulujący masaż wykonany przy pomocy specjalnego aplikatora z chłodzącą ceramiczną końcówką masującą, pobudza mikrokrążenie komórkowe, co sprzyja redukcji cieni pod oczami oraz zapewnia natychmiastowy efekt „wypoczętego oka”.
 

Efekty działania serum odmładzającego na okolicę oczu*:

  • odmłodzenie skóry wokół oczu – 79% badanych
  • wygładzenie zmarszczek wokół oczu – 83% badanych
  • wypełnienie zmarszczek • rozświetlenie skóry wokół oczu
  • redukcja cieni pod oczami

*Badania w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris.
 
Stosowanie serum:

Jeśli kosmetolog nie zaleci inaczej, proponujemy stosowanie serum rano i wieczorem pod oczy i na powieki. Niewielką ilość serum nanieść na pielęgnowaną okolicę i delikatnie wklepać, następnie wykonać trzy koliste ruchy wokół oczu (od okolicy dolnego kącika, ruchami na zewnątrz). Należy uważać, aby krem nie dostał się do worka spojówkowego i na gałkę oczną.

Sprawdź także: rewitalizujący krem do twarzy na noc.