BIOTONIZACJA STABILIZUJĄCA Tonik do Twarzy 600

BIOTONIZACJA STABILIZUJĄCA Tonik do Twarzy 600

Oferowany Dr Irena Eris tonik BIOTONIZACJA STABILIZUJĄCA łączy w sobie działanie oczyszczające, odświeżające i tonizujące. 

Kosmetyki dostępne w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris oraz salonach Dr Irena Eris Beauty Partner.

Przejdź do sklepu on-line
  • Pojemność: 200 ml
  • Cena: 85 zł

Niezwykły Dr Irena Eris tonik

 

Zawarty w nim kompleks Sensiline® (wyciąg z nasion lnu o silnych właściwościach łagodzących) tworzy na powierzchni skóry film zabezpieczający przed substancjami drażniącymi. Znajdująca się w Dr Irena Eris tonik do twarzy mimoza Tenuiflora zapewnia długo utrzymujący się wzrost poziomu nawilżenia naskórka, dodatkowo koi skórę i przywraca jej naturalny koloryt. Pozostałe substancje aktywne delikatnie nawilżają i odświeżają skórę, łagodząc wszelkie podrażnienia. Oryginalny skład toniku zapewnia skuteczność jego działania, nawet przy najbardziej wrażliwych skórach.

EFEKTY:

  • przywrócenie skórze naturalnego pH 
  • oczyszczenie i odświeżenie cery 
  • wygładzenie naskórka 
  • utrzymanie wysokiej wilgotności skóry.


Stosowanie Dr Irena Eris toniku


Jeśli kosmetyczka nie zaleci inaczej, proponujemy stosowanie toniku regularnie rano i wieczorem, po dokładnym oczyszczeniu skóry, za pomocą żelu myjącego lub mleczka. Tonik kosmetyczny Dr Irena Eris nanosimy na skórę twarzy, szyi i dekoltu za pomocą wacika, a następnie delikatnie, wklepując rozprowadzamy na skórze twarzy. Po całkowitym wchłonięciu nałożyć odpowiedni krem.

W ofercie znajdziesz również kosmetyki Pharmaceris.