Pobierowo | Linea Mare Dr Irena Eris Beauty Partner

 

 

JUŻ OTWARTE - zapraszamy! 

 

 

 


…
Adres:

ul. Borka 10
72-346 Pobierowo

Zobacz na mapach google
Godziny otwarcia

Czynne codziennie 10-22

Kontakt

spa@lineamare.pl

tel. 91 387 10 45

www.lineamare.pl

Salon Dr Irena Eris Beauty Partner oferuje dopasowane do indywidualnych potrzeb innowacyjne zabiegi na twarz i ciało, masaże, jak również najwyższej jakości kosmetyki Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE.

Placówka Dr Irena Eris Beauty Partner w hotelu Linea Mare w Pobierowie składa się z: 2 gabinetów kosmetycznych, w których goście mogą skorzystać z profesjonalnego programu zabiegów pielęgnacyjnych na twarz, 6 komfortowo wyposażonych gabinetów do masażu i pielęgnacji ciała,  oraz gabinetu manicure i pedicure. 

Dopełnieniem oferty są zabiegi wzbogacone o technologie. W salonie są dostępne również kosmetyki Dr Irena Eris i Dr Irena Eris Make Up. 

Wysokie standardy obsługi klienta, autorskie, innowacyjne zabiegi i kameralna przestrzeń zapewniają komfortowy wypoczynek i relaks.  

 

Wykonanie każdego zabiegu poprzedzone jest konsultacją kosmetyczną i diagnozą skóry.

Aby zapewnić wszystkim bezpieczeństwo i komfort zostały wprowadzone zaostrzone standardy obsługi klienta, szczególne procedury i środki ostrożności. Zapewniamy iż nasz personel z pełną dbałością przestrzega procedur sanitarnych, aby każdy klient mógł w pełni się zrelaksować i czuć bezpiecznie.

Oferty specjalne

Nawilżenie i regeneracja!
15% rabatu - sprawdź szczegóły

Nawilżenie i regeneracja!

Zobacz szczegóły