…
Współpraca

Oferta dla hoteli cztero i pięciogwiazdkowych

Dr Irena Eris Beauty Partner to oferta franczyzowa skierowana do hoteli cztero i pięciogwiadkowych z rozbudowaną strefą SPA & WELLNESS, chcących zapewnić swoim klientom najwyższej jakości, skuteczną i bezpieczną ofertę zabiegów pielęgnacyjnych. 

ZOBACZ FILM 

Dr Irena Eris Beauty Partner to oferta franczyzowa skierowana do hoteli cztero i pięciogwiadkowych z rozbudowaną strefą SPA & WELLNESS, chcących zapewnić swoim klientom najwyższej jakości i skuteczności ofertę zabiegów pielęgnacyjnych. 

Hotel powinien znajdować się w malowniczych rejonach i oferować luksusowy wypoczynek, a także najwyższą jakość usług. 

Salon Dr Irena Eris Beauty Partner posiada ofertę zabiegową dopasowaną do potrzeb klientów danego hotelu oraz jego możliwości lokalowych. Zachęcamy do współpracy na zasadzie franczyzy hotele zainteresowane otwarciem w swoim obiekcie salonu Dr Irena Eris Beauty Partner.

Zaoferuj swoim klientom sprawdzone i bezpieczne zabiegi oparte na innowacyjnych kosmetykach Dr Irena Eris.

Troska o każdy szczegół, począwszy od wystroju i wyposażenie, aż po indywidualne podejście do klienta, sprawia, że wizyta w salonie Dr Irena Eris Beauty Partner gwarantuje klientom pełny komfort. W firmowych zabiegach wykorzystujemy trendy nowoczesnej kosmetologii, a jej skuteczność gwarantuje współpraca z Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris. Oferujemy innowacyjne zabiegi na twarz i ciało, zabiegi wyszczuplające i modelujące sylwetkę oraz specjalistyczne kuracje upiększające i lecznicze z zakresu medycyny estetycznej. Alternatywą dla zabiegów inwazyjnych jest wykorzystanie w zabiegach technologii Dr Irena Eris Revicore Hi-Tech System.

Zapewniamy:
 • współpracę ze znaną i najbardziej rozpoznawalną na rynku marką kosmetyczną Dr Irena Eris
 • pełne Know - How oferty zabiegowej
 • możliwość posługiwania się logo Dr Irena Eris Beauty Partner
 • bezpłatne szkolenia dla pracowników i właścicieli przez cały czas trwania umowy
 • jednolitą politykę cenową i spójną ofertę zabiegową
 • wsparcie centrali w działaniach marketingowych i PR
 • wymianę doświadczeń między placówkami, a centralą firmy
 • przygotowanie do standardów bezpieczeństwa

 

Zapraszamy do kontaktu

Donata Zawisza

tel. +48 666 051 740

lub wypełnij formularz

Zostań partnerem biznesowym

Miejsce inwestycji

Administratorem danych osobowych jest Dr Irena Eris SA, ul. Armii Krajowej 12, 05-500 Piaseczno, e-mail: Instytuty.Biuro@DrIrenaEris.com

 • 1. Podanie moich danych jest dobrowolne i jest warunkiem wysłania wiadomości elektronicznej do Administratora. Dane będą przetwarzane przez Administratora w następujących celach wysyłki wiadomości elektronicznej do Administratora, celach marketingowych, zwane dalej jako „prawnie uzasadniony interes Administratora danych osobowych”
 • 2. Dane będą przechowywane do czasu realizacji korespondencji, wycofania przeze mnie zgody na przetwarzanie danych osobowych, chyba, że prawo Unii lub prawo krajowe nakazują przechowywanie danych osobowych przez dłuższy okres.
 • 3. Przysługuje mi prawo do żądania dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przenoszenia.
 • 4. Przysługuje mi prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu Administratora, określonego szczegółowo w pkt. 2, wniesienia skargi do organu nadzorczego oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 • 5. Przysługuje mi także prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych w celach marketingowych.
 • 6. W związku z tym, iż wyraziłem/am zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych mogę kontaktować się bezpośrednio z Inspektorem Danych Osobowych we wszystkich sprawach związanych z przetwarzaniem moich danych osobowych, pod adresem e-mail: iod@drirenaeris.com

* w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych proszę o zaznaczenie pustego pola krzyżykiem