Diagnoza skóry

Diagnoza skóry

Kluczową rolę w Kosmetycznych Instytutach i salonach Beauty Partner odgrywają kosmetolodzy, którzy poprzez staranny dobór odpowiednich zabiegów zapewnią dla Ciebie najlepsze efekty pielęgnacyjne.

Podczas pierwszej wizyty zostanie przeprowadzona profesjonalna, aparaturowa diagnoza skóry wraz z wywiadem kosmetycznym, na podstawie których precyzyjnie zostaną określone aktualne potrzeby Twojej skóry i najbardziej optymalne zabiegi pielęgnacyjne.

Wybierz Instytut
 Masaż dłoni

Masaż dłoni

Większość zabiegów na twarz wzbogaconych jest o Masaż Dłoni z wykorzystaniem kremu rozjaśniająco-regenerującego, który wykazuje silne działanie regenerujące i przeciwrodnikowe, a także za sprawą witamin i wyciągów roślinnych poprawia kondycję paznokci.

Odkryj firmowe zabiegi na twarz
Masaż firmowy

Masaż firmowy

Dbamy o Twój relaks i dobre samopoczucie. Większość zabiegów na twarz wzbogaconych jest o autorski Masaż Firmowy Dr Irena Eris, który dostarcza nie tylko przyjemnych doznań, ale działa także na skórę, mięśnie, układ krwionośny i limfatyczny, usprawniając ich funkcjonowanie. Dzięki temu substancje aktywne łatwiej wnikają w skórę, a skuteczność zabiegów wzrasta.

Odkryj inne masaże
Ciepły kompres

Ciepły kompres

Podczas naszych autorskich zabiegów na twarz dbamy o Twój relaks od pierwszych minut do samego końca.

W ostatniej fazie zabiegu wykonujemy rytuał cieplny na okolicę karku i barków, który dopełni poczucie relaksu, zredukuje stres i umili pobyt w Kosmetycznym Instytucie Dr Irena Eris.

Poczuj to i umów się na zabiegi. Czekamy na Ciebie!

Więcej o zabiegach na twarz
Rytuał pożegnalny

Rytuał pożegnalny

Na koniec zabiegu firmowego Dr Irena Eris zadbamy o Twój subtelny i delikatny powrót ze stanu głębokiego relaksu do pełnego wybudzenia po zabiegu.

Odkryj zabiegi na ciało