Czym jest remodeling ultradźwiękowy?

 

Technologia o wysokich parametrach technicznych zastosowana w specjalnie wyprofilowanej głowicy zapewnia bezpieczne i skuteczne działanie fali ultradźwiękowej o mocy aż 1,5W/cm2 .
Remodeling ultradźwiękowy pozwala na precyzyjne działanie w obszarze powierzchni zabiegowej poprzez bezpośrednie skupienie wiązki ultradźwięków w centrum trzonu głowicy.
Technologia tak specjalistycznie podana przenika w głębsze warstwy skóry i zwiększa przepuszczalność cementu międzykomórkowego, co znacznie poprawia przenikanie substancji aktywnych preparatów Dr Irena Eris PROSYSTEM PROFESSIONAL.

Na czym polega zabieg remodeling ultradźwiękowy?

 

Podczas działania technologii skupiona wiązka fali ultradźwiękowej intensywnie pobudza metabolizm komórkowy działając jak „mikromasaż” wewnątrztkankowy. Pobudzony zostaje również metabolizm adipocytów (komórek tłuszczowych) w okolicy podbródka co znacznie wpływa na redukcję efektu tzw. podwójnego podbródka.

Technologię cechuje wysoka skuteczność działania w zabiegach konturowania i poprawy owalu twarzy przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa dla klienta.

Zabieg z użyciem tej technologii polecany jest dla osób z obniżoną elastycznością skóry i wymagających aktywnego wsparcia technologiami Hi-Tech w zabiegach pielęgnacyjnych. Zabieg intensywnie odbudowuje strukturę skóry jak również wpływa na konturowanie owalu twarzy poprawiając znacznie jej napięcie i elastyczność.