Firmowy masaż Dr Irena Eris

Kompleksowy Masaż Relaskacyjny Dr Irena Eris, łączy techniki masażu klasycznego, elementy drenażu limfatycznego czy stymulację punktów energetycznych. Ponadto wzbogacony został o zmysłowo oddziałujące olejki aromatyczne. 

Składa się z pięciu następujących po sobie etapów:

  • aromaterapii
  • masażu okolicy szyjno-karkowo-barkowej
  • masażu okolic oczu
  • masażu twarzy
  • wybudzania

 

Masaż Modelująco – Liftingujący Dr Irena Eris* łączy w sobie techniki masażu klasycznego w tym intensywniejsze elementy rozcierania, ugniatania, drenażu limfatycznego, a także techniki, które skutecznie modelują owal twarzy. Mimo, iż masaż jest intensywniejszy w odczuciach dla Klienta, technika została tak opracowana, aby również dostarczał poczucie relaksu. Ruchy dłoni specjalistów prowadzone są w ten sposób, aby głębiej i skuteczniej pracować na tkankach skóry, a dostarczane z kosmetyków substancje docierały łatwiej do skóry. 

Masaż składa się z elementów takich jak:

  • aromaterapia i elementy odprężające
  • intensywny masaż oparty o ruchy o działaniu modelująco liftingującym
  • intensywny masaż oparty o ruchy o działaniu modelująco liftingującym okolic oczu
  • elementy odprężające
  • wybudzenie

*- masaż dostępny w wybranych Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris i salonach Dr Irena Eris Beauty Partner.

 

Masaż firmowy Dr Irena Eris z pielęgnacją skóry - Modelująco-Liftingujący II° V-CONTOUR UP

Masaż Modelująco – Liftingujący Dr Irena Eris* łączy w sobie techniki masażu klasycznego w tym intensywniejsze elementy rozcierania, ugniatania, drenażu limfatycznego, a także techniki, które skutecznie modelują owal twarzy. Mimo, iż masaż jest intensywniejszy w odczuciach dla Klienta, technika została tak opracowana, aby również dostarczał poczucie relaksu. Ruchy dłoni specjalistów prowadzone są w ten sposób, aby głębiej i skuteczniej pracować na tkankach skóry, a dostarczane z kosmetyków substancje docierały łatwiej do skóry. Dopełnieniem masażu jest masaż masażerem V-Contour Up, który uzupełnia zabieg o działanie modelujące i konturujące owal twarzy. Poprawia cyrkulację krwi i wpływa na większą efektywność aplikowanych kosmetyków. Specjalistyczny kształt masażera uzupełnia masaż o dodatkowe elementy masażu wpływające na pobudzenie aktywności fibroblastów.

*- masaż dostępny w wybranych Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris i salonach Dr Irena Eris Beauty Partner.

Polecamy sprawdzić również zabiegi pielęgnacyjne ciała oraz zabiegi na dłonie!