Sopot | Sofitel Grand Sopot***** Dr Irena Eris BEAUTY PARTNER

…
Adres:

ul. Powstańców Warszawy 12/14
81-718 Sopot

Zobacz na mapach google
Godziny otwarcia

Czynne: pon-ndz 9-21

Kontakt

tel. 666 051 850 

sopot@instytut.drirenaeris.com

Sofitel Grand Sopot - Live the French Way

Salon Dr Irena Eris BEAUTY PARTNER znajduje się w Sopocie w pięciogwiazdkowym Sofitel Grand Sopot.

Profesjonalizm personelu oparty na wiedzy i długoletnim doświadczeniu marki Dr Irena Eris oraz troskliwa opieka służą całkowitej regeneracji ciała i zmysłów w tym wyjątkowym miejscu. 

Salon składa się z 5 nowocześnie wyposażonych gabinetów. Nowością jest gabinet zabiegowy dla dwojga oraz strefa relaksu z zachwycającym widokiem na piaszczystą plażę i morze.

 

 

W ofercie Salonu znajdują się indywidualnie dobierane, autorskie zabiegi na twarz, odprężające masaże oraz zmysłowe rytuały, które wprowadzają w stan głębokiego relaksu.

Dopełnieniem oferty jest szeroki wachlarz zabiegów z wykorzystaniem technologii Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System: oxybrazja, remodeling ultradźwiękowy, mezoteriapia bezigłowa, infuzja tlenowa, mikrodermabrazja diamentowa, masaż próżniowy - DERMADRENAGE radiofrekwencja RF-Biolaser oraz najwyższej jakości kosmetyki do pielegnacji domowej Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE, które można zakupić na miejscu.

Wykonanie każdego zabiegu poprzedzone jest profesjonalną diagnozą skóry. 

W zabiegach wykorzystujemy trendy nowoczesnej kosmetologii, a jej skuteczność gwarantuje współpraca z Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris.

Dr Irena Eris Beauty Partner to miejsce, w którym kosmetolodzy dbają kompleksowo o urodę klientów, gwarantując komfortowy wypoczynek.