RYTUAŁ - Pielęgnacja Anty-Cellulite

Z problemem cellulitu boryka się większości kobiet. Czynniki sprzyjające jego powstawaniu to uwarunkowania genetyczne i zdrowotne, zmiany i zaburzenia hormonalne oraz nieprawidłowy tryb życia. Walka z cellulitem to przede wszystkim kompleksowe podejście do pielęgnacji połączone ze zmianą nawyków żywieniowych. Rytuał wykonaj kosmetykami Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE. Są to niezwykle skuteczne kosmetyki na cellulit.

 

Po ciepłej kąpieli i peelingu ciała z użyciem CELLULITE EXPERT ADVANCE Peelingu Antycellulitowego do Ciała nałóż kolejne kosmetyki na rozstępy i cellulit, czyli CELLULITE EXPERT ADVANCE Modelującą Maskę Antycellulitową do Ciała i zastosuj ujędrniający automasaż nóg.

 

 Jak stosować nasze kosmetyki na cellulit?

 

  1. Wykonaj głaskanie oburącz, miarowo od kostek w kierunku bioder. Czas masażu około 15 sekund.
  2. Następnie przejdź do wyciskania - chwytem obrączkowym. Kciuk powinien leżeć naprzeciwko palca wskazującego. Obejmując oburącz kostkę przesuwaj dłonie ruchem naprzemiennym w kierunku biodra. Czas wykonania około 15 sekund.
  3. Wykonaj ruch rozcierania opuszkami palców, oburącz zakreślając drobne koła na powierzchni skóry. Rozpocznij od kostek, kierując się do biodra. W celu większego pobudzenia skóry można wykonać koła na skórze palcami zgiętymi w pięść. Kontynuuj ruchy przez około 45 sekund.
  4. Zakończ masaż ruchami głaskania z punktu nr 1.
  5. W celu zwiększenia skuteczności działania automasażu wykonuj go 2 razy w tygodniu w serii 8 - 10 automasaży. Te skuteczne kosmetyki na cellulit zadziałają jedynie jeśli będą używane regularnie.

 

Otwieramy się na Państwa potrzeby – zamów kosmetyki przez telefon lub e-mail. W tym celu skontaktuj się wybranym Instytutem w Twoim mieście i złóż zamówienie. Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris znajdują się na terenie całej Polski. Szczegóły oferty oraz realizacja dostępna po uzgodnieniu z daną placówką.