RYTUAŁ - Pielęgnacja Anty-Cellulite

Z problemem cellulitu boryka się większości kobiet. Czynniki sprzyjające jego powstawaniu to uwarunkowania genetyczne i zdrowotne, zmiany i zaburzenia hormonalne oraz nieprawidłowy tryb życia. Walka z cellulitem to przede wszystkim kompleksowe podejście do pielęgnacji połączone ze zmianą nawyków żywieniowych. Rytuał wykonaj kosmetykami Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE.

 

Po ciepłej kąpieli i peelingu ciała z użyciem CELLULITE EXPERT ADVANCE Peeling Antycellulitowy do Ciała, nałóż CELLULITE EXPERT ADVANCE Modelującą Maskę Antycellulitową do Ciała i zastosuj ujędrniający automasaż nóg.

  1. Wykonaj głaskanie oburącz, miarowo od kostek w kierunku bioder. Czas masażu około 15 sekund.
  2. Następnie przejdź do wyciskania - chwytem obrączkowym. Kciuk powinien leżeć naprzeciwko palca wskazującego. Obejmując oburącz kostkę przesuwaj dłonie ruchem naprzemiennym w kierunku biodra. Czas wykonania około 15 sekund.
  3. Wykonaj ruch rozcierania opuszkami palców, oburącz zakreślając drobne koła na powierzchni skóry. Rozpocznij od kostek, kierując się do biodra. W celu większego pobudzenia skóry można wykonać koła na skórze palcami zgiętymi w pięść. Kontynuuj ruchy przez około 45 sekund.
  4. Zakończ masaż ruchami głaskania z punktu nr 1.
  5. W celu zwiększenia skuteczności działania preparatu oraz automasażu wykonuj go 2 razy w tygodniu w serii 8 - 10 automasaży.

 

Otwieramy się na Państwa potrzeby – zamów kosmetyki przez telefon lub e-mail. 

W tym celu skontaktuj się wybranym  Kosmetycznym Instytutem w Twoim mieście i złóż zamówienie. 

Szczegóły oferty oraz realizacja dostępna po uzgodnieniu z daną placówką.

 

ZNAJDŹ INSTYTUT