Wieczorny rytuał pielęgnacyjny

Poświęć czas na pielęgnację skóry przed snem i zapewnij jej regenerację.

Odpowiednie składniki aktywne zawarte w kosmetykach skutecznie ją odżywią i zapewnią naturalne odmłodzenie skóry.


Polecamy kremy na noc o innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych:
ULTRA C REGENIQ Naprawczy Krem Odmładzający
ART OF LIFTING Zaawansowana Terapia Odbudowująca
CAPILL-AGE FORMULA Multi-Regenerujący Krem Przeciwzmarszczkowy

 

Jeśli nie masz pewności, który krem jest dla Ciebie odpowiedni, zapraszamy na bezpłatną, profesjonalną diagnozę skóry w Kosmetycznym Instytucie! 
 

…

Uczta dla ciała z głębin morza!

Aksamitna konsystencja i letni zapach kosmetyków z linii Dr Irena Eris BODY FIESTA Sea&Minerals pozwolą przenieść się myślami na wakacyjną wyspę pełną słońca i poczuć powiew prawdziwej morskiej bryzy!

 

Nowoczesna formuła zapewnia skuteczne oraz wielopoziomowe nawodnienie, odnowę i regenerację. Pozostawia jędrną i gładką skórę.

…

Serie kosmetyków

Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE

Profesjonalna linia ekskluzywnych kosmetyków do pielęgnacji domowej zainspirowana skutecznością zabiegów kosmetycznych oraz odkryciami dermatologii estetycznej. Podwyższone stężenie substancji aktywnych oraz spójny koncept naukowy i technologiczny serii jak i zabiegów gwarantują szybkie i spektakularne efekty działania.

Dr Irena Eris PROSYSTEM HOME CARE BODY FIESTA

Kosmetyki z linii Body Fiesta dostępne są bez indywidualnej diagnozy skóry i bez recepty. Nie tylko doskonale pielęgnują ciało. Posiadają niepowtarzalne konsystencje i zmysłowe zapachy, dzięki czemu już samo stosowanie sprawia wielką radość.

DR IRENA ERIS

Luksusowe kosmetyki Dr Irena Eris zostały stworzone z pasji do pielęgnacji piękna.

Pharmaceris

Marka Pharmaceris to bezpieczne, specjalistyczne dermokosmetyki apteczne umożliwiające kompleksową pielęgnację skóry problemowej.

MAKIJAŻ DR IRENA ERIS

Kosmetyki kolorowe Dr Irena Eris stworzone zostały w myśl wiodącej idei marki harmonijnego połączenia makijażu i pielęgnacji.