ESTHETIC of BEAUTY Intensywna Maska Napinająca do Twarzy na Noc, 900

ESTHETIC of BEAUTY Intensywna Maska Napinająca do Twarzy na Noc, 900

Niezwykłą skuteczność maski zapewnia autorki kompleks SpilanRetic-2, który precyzyjnie i z potrójną mocą zapewnia spektakularne wygładzenie oraz kompletną regenerację skóry w czasie snu. 

 

Kosmetyki dostępne w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris oraz salonach Dr Irena Eris beauty Partner

Przejdź do sklepu on-line
  • Pojemność: 50 ml
  • Cena: 410 zł

Wiodący składnik kompleksu – spilantol*, o działaniu podobnym do neurotoksyny, rozluźniając mięśnie odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek, skutecznie prowadzi do liftingu skóry.

Działanie odmładzające potęguje obecne w kompleksie, innowacyjne połączenie uzupełniających się i wzmacniających w działaniu dwóch pochodnych kwasu retinowego*, które stymulując syntezę kolagenu, regenerują i odżywiają komórki skóry, wyraźnie zwiększając jej gęstość i sprężystość.

Efekt natychmiastowego ujędrnienia skóry wzmacnia biomimetyczny kompleks lipidowy, cenne źródło ceramidów i NNKT, który wspomagając naturalną funkcję obronną skóry, dodatkowo chroni przed utratą wilgoci.

Proces nocnej regeneracji skóry intensyfikuje wyselekcjonowana kompozycja  polisacharydów, bogata w aminokwasy, witaminy i minerały, która tworząc na powierzchni skóry przestrzenną sieć liftingującą, wywołuje długotrwały efekt jej fizycznego napięcia.

 

EFEKTY DZIAŁANIA**:

- wygładzenie skóry - 96%

- regeneracja i odżywienie skóry - 96%

- efekt wypoczętej skóry - 96%

- intensywne nawilżenie skóry - 96%

- redukcja widoczności zmarszczek - 67%

 

* testy in vitro składnika

**badania w Centrum Naukowo Badawczym Dr Irena Eris