MIKROPEELING ENZYMATYCZNY do Twarzy 608

MIKROPEELING ENZYMATYCZNY do Twarzy 608

MIKROPEELING ENZYMATYCZNY do twarzy zawiera naturalną Papainę (enzymy z papai) zamknięta w specjalnych sferach, które stopniowo otwierają się i aktywizują na powierzchni skóry.

Kosmetyki dostępne w Kosmetycznych Instytutach Dr Irena Eris oraz salonach Dr Irena Eris Beauty Partner.

Przejdź do sklepu on-line
  • Pojemność: 100 ml
  • Cena: 71.50 zł

Papaina delikatnie, poprzez rozpuszczenie usuwa zrogowaciały naskórek nie podrażniając skóry, dzięki czemu peeling doskonale nadaje się do pielęgnacje cer najbardziej cienkich i delikatnych. Mikropeeling enzymatyczny do twarzy działa jedynie na powierzchni naskórka, rozkładając struktury keratynowe martwych komórek do prostych związków. Gliceryna wygładza, silnie nawilża i poprawia elastyczność skóry. Po zastosowaniu peelingu skóra staje się gładsza, odzyskuje zdrowy koloryt i naturalny blask. Zastosowanie peelingu wpływa na przyspieszenie i ułatwienie wnikania substancji aktywnych zawartych w kosmetykach pielęgnacyjnych, do głębszych warstw naskórka.

Efekt działania mikropeelingu enzymatycznego Dr Irena Eris: 

 

  • delikatne usunięcie zrogowaciałego naskórka
  • natychmiastowe nawilżenie skóry 
  • Dr Irena Eris mikropeeling enzymatyczny do twarzy poprawia kolorytu skóry 
  • wygładzenie i rozjaśnienie skóry

Jak stosować mikropeeling enzymatyczny do twarzy?

 

Jeśli kosmetyczka nie zaleci inaczej, polecamy równomierne nałożenie mikropeelingu enzymatycznego Dr Irena Eris na wilgotną skórę twarzy i szyi, omijając okolice oczu i ust. Pozostawić na około 15 min., a następnie pozostałość usunąć chusteczka higieniczną oraz zastosować tonik. 

Sprawdź też zabieg dla cery trądzikowej dostępny w naszej ofercie.